Dom - apartament

Projektujemy domy i apartamenty uwzględniając indywidualne potrzeby i wykorzystując najnowsze trendy wyposażenia wnętrz. 

Wygodne wnętrze zaczynamy od układu funkcjonalnego i doboru światła poprzez styl, rodzaje kolory i faktury materiałów a kończymy doborem dodatków. Zabudowujemy przestrzenie mieszkalne wyposażeniem meblowym wykonując drzwi, szafy, garderoby, komody, stoły, boazerie, meble kuchenne i łazienkowe, łóżka oraz biblioteki.  Stosujemy okucia meblowe najlepszych europejskich producentów, elektryczne mechanizmy do podnoszenia klap i otwierania szuflad, najwyższej jakości materiały oraz wprowadzamy nietypowe i jednostkowe rozwiązania.

Obiekty komercyjne

Współpracujemy z pracowniami architektonicznymi oraz generalnymi wykonawcami już na etapie przygotowania koncepcji. 

Przygotowujemy próbki wykończeń i materiałów dla naszych klientów. Projektujemy konstrukcje mebli i wyposażenia wnętrz oraz detale architektoniczne. Znamy kierunki rozwoju obiektów komercyjnych oraz rozumiemy zasady jakim podlegają. Oferujemy sprawdzone rozwiązania. Realizujemy kompleksowe dostawy świadcząc usługi serwisowe. Stosujemy materiały o najwyższej trwałości, odporne na uszkodzenia i środki czyszczące. Na nasze wyroby dajemy dziesięcioletnią gwarancję funkcjonalności.

Prefabrykacja materiałów

Projektujemy, produkujemy i dostarczamy elementy do montażu. Posiadamy technologię CNC obróbki materiałów drewnopochodnych i mineralnych.

W naszych projektach łączymy elementy szklane, metalowe, z tworzyw sztucznych i drewnopochodne w jedną całość. Wycinamy formatki prosto i krzywoliniowe, okleinujemy wąskie krawędzie, obrabiamy drewno i szyjemy okleiny, prasujemy forniry i laminaty, lakierujemy MDFy, produkujemy blaty i elementy z corianu, prefabrykujemy drzwi przesuwane i elementy do samodzielnego montażu, szyjemy tapicerkę oraz montujemy elementy wyposażenia meblowego. Prowadzimy hurtownię akcesoriów meblowych i płyt drewnopochodnych.

sprawdź nasze realizacje

przejdź do galerii

tworzymy

innowacyjne rozwiązania

CDP meble sp. z o.o.

Trakt Świętego Wojciecha 237
80-017 Gdańsk

tel

tel. +48 58 3000 - 480

fax

fax: +48 58 306 - 59 - 63

email

biuro@cdpmeble.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

Prezes Zarządu Andrzej Kordalski

a.kordalski@cdpmeble.pl

Prokurent Tadeusz Dąbkowski

t.dabkowski@cdpmeble.pl