tworzymy

innowacyjne rozwiązania

Historia

CDP meble Sp. z o. o. od roku 1992 projektuje, produkuje i instaluje wyposażenie meblowe. Nasze meble na wymiar zdobyły uznanie wymagających klientów w kraju i za granicą. Wykonaliśmy ponad 200.000 realizacji.

Rozpoczęliśmy od produkcji drzwi przesuwanych oraz zabudów wnętrz mieszkalnych zaprojektowanych i wykonanych indywidualnie według potrzeb klientów. Stopniowo rozszerzyliśmy ofertę o kuchnie, meble do salonów, łóżka, meble łazienkowe, drzwi i boazerie, biblioteczki i biurka, komody i pawlacze. Obecnie współpracujemy z Trójmiejskimi firmami deweloperskimi przy wyposażaniu apartamentów pokazowych oraz z klientami indywidualnymi.

Na rynku B2B jesteśmy obecni od roku 1994. Dostarczamy i montujemy wyposażenie restauracji, barów, piekarni, cukierni, hoteli, centrów handlowych, sklepów, banków, biur i innych obiektów przemysłowych.

W swoim dorobku mamy prestiżowe realizacje jak Lech Walesa Airport, gdzie do odprawy każdy podróżny staje przy wykonanej przez nas ladzie check-in czy realizacje na Stadionie Narodowym.

Dzień dzisiejszy

Mamy własną infrastrukturę pozwalającą na pełną kontrolę nad każdym etapem zlecenia od biura projektowego poprzez produkcję, montaż i serwis. Nasze wyroby produkujemy przy użyciu najnowszych dostępnych materiałów i technologii, współpracując z firmami DuPont, Blum, Kronospan, Pfleiderer i wielu innych.

Jesteśmy dostawcą wyposażenia meblowego do największych na świecie sieci restauracji. Wyposażyliśmy ponad 200 obiektów nie tylko w naszym kraju. W swoim portfolio mamy realizacje wyposażenia biur, marketów, sieci piekarni i cukierni, hoteli, sklepów odzieżowych czy salonów optycznych. Mamy własną stolarnię z maszynami CNC, tapicernię, lakiernię, laboratorium corianu.

W naszych realizacjach używamy elementów drewnianych, drewnopochodnych, stalowych, szklanych, kamiennych i z tworzyw sztucznych łącząc je w jedną całość. Nasze dobrze wyszkolone ekipy serwisowe, pracujące na terenie kraju wykonują naszym klientom przeglądy gwarancyjne oraz zlecone prace dodatkowe w godzinach gdy obiekty nie pracują. Współpracujemy ze znanymi producentami mebli gastronomicznych i kuchennych dostarczając elementy wyposażenia meblowego.

Zostaliśmy jedną z niewielu firm, która wykonuje meble oraz elementy z corianu i opanowała technologię wytwarzania elementów corianowych giętych. Nasi pracownicy nauczyli się tego w centrum szkoleniowym DuPont w Belgii. Używamy wyłącznie materiałów atestowanych, spełniających europejskie normy.

Nasze produkty można spotkać w Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Norwegii, Rosji, Szwajcarii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Codziennie przygotowujemy tysiące oklejonych PCV formatek płyt melaminowanych i elementów meblowych oraz drzwi przesuwanych dla firm monterskich z Pomorza. Gwarantujemy ciągłość zaopatrzenia.

Wykonujemy usługi cięcia, wiercenia, frezowania, oklejania, lakierowania z materiałów powierzonych przez klienta. Prowadzimy hurtownię okuć do drzwi przesuwanych marki Senator oraz akcesoriów meblowych firmy blum.

koperta

Prezes Zarządu Andrzej Kordalski

a.kordalski@cdpmeble.pl

koperta

Prokurent Tadeusz Dąbkowski

t.dabkowski@cdpmeble.pl

tworzymy

innowacyjne rozwiązania

CDP meble sp. z o.o.

Trakt Świętego Wojciecha 237
80-017 Gdańsk

tel

tel. +48 58 3000 - 480

fax

fax: +48 58 306 - 59 - 63

email

biuro@cdpmeble.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

Prezes Zarządu Andrzej Kordalski

a.kordalski@cdpmeble.pl

Prokurent Tadeusz Dąbkowski

t.dabkowski@cdpmeble.pl